Kartlı geçiş Sistemi


MAXXESS kartlı geçiş sistemleri;

GYYR markası altında ABD'de üretilmeye başlanmış, bu marka daha sonra MAXXESS firması tarafından satın alınarak, teknolojik alanda yaşanan son gelişmelerden ve ihtiyaçlardan yola çıkılarak yazılım ve donanım alanındaki gelişmelere uyum açısından yenilikler içererek devamlılığı sağlanmıştır. Maxxess sektöründe öncü, bir geçiş kontrol sistemleri üreticisidir. Firmanın, Axxess ismini verdiği geçiş kontrol sistemi; Avrupa ve Amerika pazarındaki güçlü yerini uzun süredir korumaktadır. Maxxess Platformu; Axxess202 olarak adlandırdığımız küçük ölçekli sistem çözümlerinden, MAXXESS NS olarak adlandırdığımız Güvenlik Yönetimini içeren büyük ölçekli sistem çözümlerine kadar genişleyebilmektedir. Maxxess kartlı geçiş sistemleri, düşük maliyet avantajının yanı sıra, Hırsız Alarm Sistemleri, Kapalı Devre TV ve Dijital Kayıt sistemleriyle tümleşik çalışabilme altyapısına sahip olup, bununla birlikte her türlü geçiş okuma cihazı (Proximity, Parmak İzi, Yüz Tanıma, Retina ve İris Tanıma, Ses Tanıma, El Geometrisi ve El Damarı Okuma gibi Biometrik Geçiş Cihazları) ile entegre olarak çalışmakta ve böylelikle tüm giriş ve çıkışlarınızı kontrol altında tutarak denetlemekte ve raporlar üretmektedir.

Daha fazla bilgi

Maxxess platformunun kısaca teknik donanım ve yazılım özelliklerinden bahsetmek gerekirse; Windows2000/XP Professional Edition altında çalışmakta olup, bu yeni versiyon müşterinin ihtiyacına göre MS Axxess veya SQL veri tabanına uyumludur. Ayrıca bilindiği gibi SQL raporlama esnasında kullanılan sorgularda çok daha esnek kolaylıklar sunmaktadır. Axxess'in bu yeni sürümü çok daha karmaşık ve büyük binaların kontrolünü de kolayca mümkün hala getirmektedir. Sistemin kullanıcı sayısı limitsiz olarak büyütülebilmektedir ve aynı zamanda Global Anti-Passback özelliğine sahiptir. Sistemin üretebileceği rapor örnekleri 85 adetin üstünde oluşturulabilmektedir. Bununla birlikte kurumların özellikle yeni iş yasasına istinaden ihtiyaç duydukları iki yeni yazılım, firmamız tarafından ülkemiz şartlarına uygun hale getirilmiş; mVisitor-4.0 ile kurum ziyaretçileri, mReport-4.0 ile de kurum personeli sirkülasyonu detaylı şekilde raporlanmaktadır. Maxxess platformu global okuyucu ve kart imalatçısı olan, HID ve MOTOROLA kuruluşlarının ürünlerine uyumludur. Maxxess platformu güvenlik entegrasyonunda; ARITECH, SIEMENS, GALAXY, SCANTRONIC markaları ile, IP kameralarda; AXIS, SONY, VALCAM markaları ile, dijital kayıt cihazlarında; AMERICAN DYNAMICS, DEDICATED MICROS, NICE, PELCO, MARCH, TOSHIBA, SAMSUNG, GEUTEBRUCK, INTEGRAL, DVTEL, OPENEYE, CREST, CLIEFFE, SALIENT SYSTEM markaları ile, Matrix ve Switcher cihazlarında; PELCO6700, ERNITEC, PHILIPS ALLEGIANT, VICON, AMERICAN DYNAMICS, BETATEC, DARLEX, SYNECTIC markaları ile, Speed Dome Kameralarda ise; PHILIPS AUTODOME, GYYR VORTEX, PELCO markaları ile entegre çalışmaktadır. Firmamız Maxxess markasının yanı sıra, müşterimizin talebi ve çözümün uygunluğuna istinaden; HID Global Corporation, KEYSCAN ACCESS CONTROL SYSTEMS, TDSI ACCESS CONTROL ve KERI SYSTEM markalarını da temin ve tesis etmektedir. Geçiş Kontrol Sistemleri ile ilgili binanıza ve bütçenize en uygun çözümün oluşturulması amacıyla firmamızın satış mühendisleri ücretsiz keşif için davetinizi beklemektedir.

 

 

ROSSLARE kartlı geçiş sistemleri

 

rosslare kartlı geçiş

 

Dünyanın en tanınmış geçiş kontrol sistemi üreticilerinden Rosslare, WSS Güvenlik tarafından profesyonel ve kurumsal çözüm isteyen firmalara Rosslare Kartlı geçiş Ürünlerini sunuluyor.

30 yıla yakın bir süredir üretilen Rosslare ürünleri ISO9001:2000, ISO14001:2004 gibi kalite standartlarına ve çevre yönetim sistemi standartlarına uygun üretilmektedir. Ve kartlı geçiş sistemleri alanında dünyada önemlibir paya sahiptir.

Rosslare ürünleri TUV Rheinland yetkisi altında 1996 yılından bu yana belgelidir. Rosslare ürünlerini, AB direktifi 2002/95/EC tehlikeli madde kısıtlanması (RoSH)’na uygun üretmektedir.

IP network kontrol panelleri, standart kontrol panelleri, tek başına (Standalone) çalışabilen kart okuyucuları ve tüm sistemde kullanılabilecek birçok kart okuyucu ve kart-tag seçeneği ile Rosslare kullanıcılarına oldukça geniş bir ürün ailesi sunmaktadır. Ürün yazılımı diğer dillerin yanı sıra Türkçe olarak da gelmektedir.

gecis-kontrol-rosslare

Rosslare Ürünlerini Satın almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

AC-015 Tek Kapı, 2 Okuyucu Kontrol Ünitesi Tek kapı için 2 adet Wiegand 26-Bit kart okuyucu bağlanabilen kontrol ünitesi. 500 kullanıcı kapasitesi (PIN/Prox.) 3 adet güvenlik seviyesi. Dahili güç kaynağı ve akü şarj ünitesi. Kapı izleme girişi, elektrikli kilit karşılığı ve yardımcı röle çıkışları. Lokal programlama imkanı. Kapı zili için dahili siren. PC üzerinden online izleme için RS232 bağlantı imkanı (bağlantı kablosu dahil). Çoklu dil desteği sunan AS- 015 PC yazılımı ile konfigürasyon ve raporlama imkanı (CD Rom dahil).
AC-115 Kompakt Network Tek Kapı Kontrol Ünitesi 2 adet Wiegand 26-Bit giriş / çıkış okuyucu bağlanabilir. PIN yada Proximity, 2400 kullanıcı kapasitesi, 3 güvenlik seviyesi, 2000 olay hafızası. RS-485 BUS üzerinden 8 kontrol ünitesine kadar network imkanı. Alarm ve zil çaldırmak için dahili siren ünitesi. Dahili yardımcı güç kaynağı ve akü şarj ünitesi. Kapı izleme ve REX girişleri. Elektrikli kilit karşılığı için 5A röle çıkışı ve 1A’lik yardımcı çıkışlar.
AC-215 Genişleyebilir Network Geçiş Kontrol Ünitesi Bir veya iki kapı (Giriş/Çıkış – Giriş/Giriş), Bir PC ile 256 kontrol ünitesine kadar genişleyebilen network imkanı. Online/Offline çalışma. 5.000 kullanıcı, 5.000 olay hafızası. Yetki grupları, tatiller, zaman aralıkları ve daha fazlası. Sabotaj korumalı, kilitlenebilir metal muhafaza, AC trafo, yardımcı güç kaynağı, akü şarj ünitesi, dahili siren (zil, alarm, çan). 7Ah akü için boşluk (aküler hariç), cilent/server operatör girişi ile PC Server uygulaması. Not: AxTrax bağlantı için MD14 dönüştürme kablosu gerekmektedir. Bu kablo ayrıca satılmaktadır.
AC-225 IP Profesyonel, Genişleyebilir IP Network Geçiş Kontrol Üniteleri 2 Okuyucu bağlanabilir, tek/çift kapı modu, Bir PC ile 1.000 panele kadar IP network imkanı. Online/Offline çalışma. 30.000 kullanıcı, 10.000 olay hafızası. MD-IO84 IO genişleme kartı için slot. Gelişmiş olay/aksiyon mantık devresi. Sabotaj korumalı, kilitlenebilir metal muhafaza, AC Trafo, yardımcı güç kaynağı, akü şarj ünitesi, siren (zil, alarm, çan). 7Ah akü için boşluk (aküler hariç), PC Server uygulaması cilent/server operatör girişi. Not: AS-525 AxTrax PC yönetim yazılımı için MD14 seri dönüştürme kablosu gerekmektedir. Bu kablo ayrıca satılmaktadır. Not: Üzerinde MDIO84 yada MD-DO2 için genişleme slotu bulunmaktadır.
AC-225 Profesyonel, Genişleyebilir Network Kontrol Ünitesi 2 Okuyucu bağlanabilir, tek/çift kapı modu, Bir PC ile 1.000 panele kadar IP network imkanı. Online/Offline çalışma. 30.000 kullanıcı, 10.000 olay hafızası. MD-IO84 IO genişleme kartı için slot. Gelişmiş olay/aksiyon mantık devresi. Sabotaj korumalı, kilitlenebilir metal muhafaza, AC Trafo, yardımcı güç kaynağı, akü şarj ünitesi, siren (zil, alarm, çan). 7Ah akü için boşluk (aküler hariç), PC Server uygulaması cilent/server operatör girişi. Not: AS-525 AxTrax PC yönetim yazılımı için MD14 seri dönüştürme kablosu gerekmektedir. Bu kablo ayrıca satılmaktadır. Not: Üzerinde MDIO84 yada MD-DO2 için genişleme slotu bulunmaktadır.
AC-525 IP Profesyonel, Genişleyebilir Kamera Entegrasyonlu Network Kontrol Ünitesi 2 Kanal DVR’lı Ses ve PTZ kontrollü görüntü ve geçiş entegre kontrol ünitesi. 2 Okuyucu bağlanabilir, tek/çift kapı modu, Bir PC ile 1.000 panele kadar IP network imkanı. Online/Offline çalışma. 30.000 kullanıcı, 10.000 olay hafızası. MD-IO84 IO genişleme kartı için slot. Gelişmiş olay/aksiyon mantık devresi. Sabotaj korumalı, kilitlenebilir metal muhafaza, AC Trafo, yardımcı güç kaynağı, akü şarj ünitesi, siren (zil, alarm, çan). 7Ah akü için boşluk (aküler hariç), PC Server uygulaması cilent/server operatör girişi. Not: AS-525 AxTrax PC yönetim yazılımı için MD14 seri dönüştürme kablosu gerekmektedir. Bu kablo ayrıca satılmaktadır. Not: Üzerinde MDIO84 yada MD-DO2 için genişleme slotu bulunmaktadır.
MD-D02 2 Okuyucu Genişleme Kartı 2 adet tam formatlı kart okuyucu portu, 4 adet süpervize, 2 adet hat sonu direnci ile 4 durum ( Açık, Kısa, Normal, Aktif Devre) izleme imkanı. 4x5A From-C röle çıkışı. Profesyonel genişleyebilir kontrol üniteleri AC-225 ve AC-525 için 2 okuyucu genişleme kartı.
MD-IO84 8 Giriş/4 Çıkış IO Genişleme Kartı 8 Süpervize 4 adet 2 adet hat sonu direnci ile 4 durum ( Açık, Kısa, Normal, Aktif Devre) izleme imkanı, 4x5A From-C röle çıkışı, Profesyonel genişleyebilir kontrol üniteleri AC-225 ve AC-525 için 2 okuyucu genişleme kartı.
MD-14 RS-485 Network kontrol üniteleri ve diğer cihazları RS-232′ye çevirmek için dönüştürücü kablo. PC’lerde bulunan standart RS-232 portlarına uyumlu.
MD-N32A RS-232′den Ethernet’e Çıkış için Dönüştürücü Seri porttan haberleşen kontrol üniteleri ve diğer cihazlar için TCP/IP haberleşme LAN/WAN çıkışı sağlar. DHCP IP adresleme. 12VDC besleme. PC yazılımı ile tam programlama. AS-525 yazılım ve GS-02 DCC.
AY-KR12B Micro Mullion Proximity Okuyucu Wiegand 26-Bit, 125KHz RFID Kart / Tag okuyucu ünitesi. 8 cm.ye kadar okuma mesafesi 2 adet çift renkli LED ile giriş kontrolü, LED kontrol girişi. Optik sabotaj koruması. Ebat: 80mmx40mm Su geçirmez, IP65 korumalı, UL, FCC sertifikalı.
AY-JR12B Mini Mullion Proximity Okuyucu Wiegand 26-Bit, 125KHz RFID Kart / Tag okuyucu ünitesi. 10 cm.’ye kadar okuma uzaklığı. 2 adet çift renk LED ile giriş kontrolü. LED kontrol girişi. Optik sabotaj koruması. 120mmx42mm, Su geçirmez, IP65 korumalı. UL ve FCC sertifikalı.
AY-V12 Orta Mesafeli Proximity Okuyucu Wiegand 26-Bit çıkış, 22 cm.’ye kadar okuma mesafesi. 2 adet çift renkli LED gösterge ve LED kontrol, dahili buzzer. Optik sabotaj koruması, IP65 korumalı.
AY-Z12 Uzun Mesafeli Proximity Okuyucu Wiegand 26-Bit Çıkış, 73 cm.’ye kadar okuma mesafesi, 2 adet çift renkli LED gösterge, LED kontrolü, dahili buzzer. Optik sabotaj koruması. IP65 korumalı.
AY-KR25 Mifare Micro Proximity Okuyucu 13,56MHz ISO 14443A Wiegand 26-Bit, Mifare kart okuyucu ünitesi. 4 cm.ye kadar okuma mesafesi 2 adet çift renkli LED ile giriş kontrolü, LED kontrol girişi. Optik sabotaj koruması. Ebat: 80mmx40mm Su geçirmez, IP65 korumalı, UL, FCC sertifikalı. MD-08B Programlama cihazı uyumlu.
AY-B1663 Parmak izi ve Mifare 1KB-4KB Kart Okuyucu
AY-B3663 Parmak izi ve Mifare 1KB-4KB Kart Okuyucu
AY-B4663 Parmak izi ve Mifare 1KB-4KB Kart Okuyucu
AYC-W6500 Parmakizi, PIN&Proximity Dönüştürlebilir Okuyucu / Kontrol ÜnitesiArka aydınlatmalı kombine parmakizi, tuş takımı ve proximity okuyucu. Wiegand 26-Bit ve standart haberleşme protokolleri. 500 çift parmak izi örneği kapasitesi, maksimum tanımlama süresi 1,5 saniye,125KHz proximity okuyucu, 10 cm.’ye kadar okuma mesafesi. Rosslare PS-X5T serisi akıllı, güç kaynakları ile kontrol ünitesi olarak kullanılabilir. BioTraxTM konfigürasyonu, online yazılım kontrolü ve bağlantı kablosu dahil.
AY-Q54 Darbe Korumalı 3×4 PIN Okuyucu Çok formatlı çıkış (Wiegand 26- Bit, Clock & Data). 2 adet çift renkli LED ile giriş çıkış kontrolü, dahili buzzer, PIN girişi ve programlama için 3×4 tuş takımı. IP65 korumalı. Optik sabotaj koruması. İnce metal muhafaza, metal anahtarlar.
AY-Q54B Darbe Korumalı 3×4 PIN Okuyucu Çok formatlı çıkış (Wiegand 26- Bit, Clock & Data). 2 adet çift renkli LED ile giriş çıkış kontrolü, dahili buzzer, LED kontrolü. Programlama ve PIN girişi için 3×4 mavi arka aydınlatmalı tuş takımı. IP 65 korumalı. Optik sabotaj koruması. İnce metal muhafaza, metal anahtarlar