TEDES


TEDES Trafik Elektronik Denetleme Sistemi

Karayollarında can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amaçlarına hizmet etmek üzere kurulmuş veya kurulacak sistemlerle trafik kural ihlallerinin izlenerek görüntülendiği ve tespit edildiği, bilgilerin toplandığı, trafik idari para cezası karar tutanağına dönüştürüldüğü ve "Trafik Elektronik Denetleme Sistemi" olarak adlandırılan ana izleme ve görüntüleme sistemidir.

Firmamız, Amerika, Avusturalya, İngiltere ve birçok dünya ülkesinde binlerce sistemleri bulunan REDFLEX TRAFFIC SYSTEM'in Türkiye Distribütörüdür.  

 

REDFLEXred-speed kombine kırmızı ışık ve hız ihlal sistemi yüksek çözünürlüklü dijital kameralar, loop, piezos veya radar teknolojisini kullanır.

Yaklaşan veya uzaklaşan trafikte ihlal yapan aracın tespitinin yanı sıra araç uzunluğu, sınıfı ve şerit kimlik gibi ek bilgiler verebilmektedir.

REDFLEXred-speed 6 şeritli yolda üstün performans sağlar.

Isteğe bağlı 16 megapiksel kamera, tüm uygulama uygulamalar için optimum görüntü performansı sağlarken 11 megapiksel kamera,küçük kavşaklar için gerekli görüntü kalitesi sağlar.

REDFLEXred-speed otoyollar ve ana yollarda kırmızı ışık ihlalleri ve hız ihlallerini tespit için ideal bir çözümdür.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?