Yönetim Mesajı


Şirketimiz, 2010 yılında çok uluslu bir yapının parçası olmasının ardından son derece güçlü adımlar atmış ve tüm paydaşlarına her anlamda değer yaratan çözümler sunan bir şirket haline gelmiştir.

Bugün Genvatek A.Ş olarak, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda sürekli olarak yeni yatırımlar yapıyor, yeni ve yenilikçi iş modelleri geliştiriyor, ürün, hizmet ve çözümlerimizi ve iş yapı süreçlerimizi daha kaliteli hale getiriyoruz.

Paydaşlarımızın ilk tercih ettiği çözüm ortağı olmak vizyonuyla canla başla çalışan ekiplerimiz her geçen gün sektörümüzün hizmet kalite standartlarını yukarı çekiyor ve önemli başarılara imza atıyor.

Bu başarılarımızda Türkiye’nin dört bir yanında özveriyle çalışan ekiplerimizin olduğu kadar yeni vizyonumuza inanan ve bizimle işbirliği yapmayı tercih eden müşterilerimizin ve üye işyerlerimizin de büyük payı var.

Bu çerçevede, tüm paydaşlarımıza geniş yelpazede sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerimizle;yakaladığımız sürdürülebilir başarı ve büyümenin, önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyorum.

Önümüzdeki dönemde de şirketimize ve ülkemize duyduğumuz güven ve inanç doğrultusunda sürekli daha cesur hedefler koymaya ve daha güçlü adımlar atmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Saygılarımla

   Adil ASIM