Hakkımızda


Bilgi ve Haberleşme Teknolojileri sektöründe; Tüketici Elektroniği, Mobil Cihaz ve Aksesuarları (GSM), Network ve Güvenlik Çözümleri ürünleri ile Kartlı geçiş , otomatik ve endüstriyel kapı otomasyonu alanın da  faaliyet gösteren Genvatek A.Ş, Çağ-tek otomasyon  firmasını bünyesinde barındırmaktadır. geçmişi 2002 yılına dayanan Tecrübeli bir firmadır.

Temel hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmak ve Türkiyenin tamamında yaygınlık sağlamaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Misyonumuz

Kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı. . Türkiye bilişim sektörü genelinde yaygın hizmet anlayışı. . Tedarik, üretim ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmak. . Kârlı yeni iş modelleri ile tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katmak.

Vizyonumuz

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız, . Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak